Kodėl "Tikros kelionės"?

Pasaulis yra apvalus, todėl vieta, atrodanti lyg pabaiga, gali būti visko pradžia. — [J.B.Priestas]

Dar prieš gerus 20 metų, pradėjus dirbti kelionių agentūroje, mano vienintelis tikslas buvo didelis noras pasidalinti patirtimi, aistra kelionėms ir užkrėsti ja visus aplinkinius! Šis troškimas gyvuoja ir šiandien, juk kelionės – tai būdas pamatyti pasaulį, pažinti žmones ir... išlikti jaunam.

Kas kartą susitikdama su klientais biure ar kalbėdama su jais telefonu, dalinuosi savo patirtimi, žiniomis ir entuziazmu keliauti.  Nesu įsipareigojusi jokiam kelionių operatoriui, tad mano pasiūlymai yra nešališki, o praktiniai kelionių patarimai yra geriausias argumentas renkantis kelionių maršrutą. Visada stengiuosi būti naujienų priešakyje, nuolat atnaujinu savo žinias, atšviežinu kelionių įspūdžius. Kiekvienas mano siūlomas maršrutas, viešbutis ar pramoga yra tie, kuriuos rinkčiausi aš pati.

Didžiausias džiaugsmas man yra padėti ir patarti, renkantis ir planuojant kelionę, pasidalinti sava patirtimi. Juk bendraudami kartu mes galime paversti jūsų svajones keliauti -  realybe. Manau, kad tai mūsų sėkmės garantas ir nepamirštami įspūdžiai!

Jūsų Aušra
Skambinkite man: 8 684 11209
Rašykite: ausra@veroturas.lt

Kodėl "Tikros kelionės"?

Keliauju daug ir įvairiomis kryptimis. Kelionių maršrutas driekiasi nuo meilės miesto Paryžiaus iki egzotiškosios Australijos. Iš didelio noro dalintis aistra kelionėm, užkrėsti kitus noru keliauti ir pažinti, dar 2002-iaisiai įkūriau savo kelionių agentūrą „Veroturas“. Išvertus iš lotynu kalbos „vero“ reiškia tikras. Paklausite kodėl „tikros“ ? Atsakymas labai paprastas – visa ką siūlome yra patikrinta, išbandyta. Tai buvo geriausias, 100 proc. pasiteisinęs sprendimas, kurio dėka galėjau suderinti savo aistrą keliauti ir darbą.

Šiandien „Tikros kelionės“  kartu su manimi dirba tokie patys kelionių ir naujų kraštų pažinimo entuziastai. Ilgametė mūsų visų patirtis leidžia gerai suvokti klientų poreikius, patenkinti jų lūkesčius, įgyvendinti svajones. Savo klientams galime pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį jų pasirinktam ar mūsų sudarytam maršrutui, poilsinei kelionei ar išsvajotoms atostogoms. Niekada nesivaikėme greitos naudos, gal todėl savo klientų tarpe neturime nei vieno nepatenkinto, negavome nei vieno skundo.

Jūsų patogumui sukūrėme informacinį tinklalapį www.tikroskeliones.lt, kuriame rasite naujausius pasiūlymus ir naudingos informacijos apie keliones, viešbučius, skrydžius, o taip pat gausybę praktinių patarimų, kaip supakuoti lagaminą, ką pasiimti į kelionę arba atsakymą į atrodytų paprastą klausimą: ar galima nešti rankinuką į Ryanair lėktuvo saloną.

Mūsų tinklapis www.Tikroskeliones.lt, kitaip nei daugelis panašių keliones siūlančių tinklalapių, siekia išlikti artimas keliautojui ir nespausdina naujienų agentūrų pateikiamos informacijos. Mes pateikiame tikrus keliautojų įspūdžius, tikrus atsiliepimus, pasidaliname autentiškais įspūdžiais.

Neabejokite, TIKROS KELIONĖS – tai jūsų teisingas pasirinkimas ir sąžiningas kelionių patarėjas!