Stebuklingasis Rodas - Saulės dievo sala su 300 saulėtų dienų per metus

Rodas – sala, priklausanti Graikijai , skalaujama Egėjo jūros rytinių bangų. Rodo sala garsi vienu iš septynių pasaulio stebuklų – Rodo kolosu. Tačiau šio įspūdingo statinio atminimas, tai tikrai ne vienintelis stebuklas turtingoje istorija, architektūra ir visada pilnoje gyvybės saloje. Čia jus nustebins ne vienas neįprastas reiškinys ar tiesiog nuostabiai geras oras bei malonūs žmonės.

Peržiūrėti plačiau

Kreta - tarp keturių jūrų ir trijų žemynų

Pati didžiausia Graikijos sala Kreta, kurią skalauja keturios jūros – Egėjo, Kretos, Libijos ir Jonijos,– yra beveik tokiu pačiu atstumu nuo trijų žemynų – Europos, Azijos ir Afrikos. Čia Jus nudžiugins kalnuotas gamtovaizdis, pakrantė su daugybe paplūdimių ir uolėtų įlankų, gražūs miestai ir žavingi kaimeliai, uostai, nuostabus maistas, vienos iškiliausių civilizacijų – Minų civilizacijos – griuvėsių vaizdai ir įdomus naktinis gyvenimas.

Peržiūrėti plačiau

9 priešastys, kodėl verta apsilankyti Kretoje

Nors Kreta nėra didelė, ji pasižymi ne tik išskirtiniu, bet ir labai kintančiu kraštovaizdžiu: saloje dominuoja kalnai, tačiau yra ir lygumų, kai kuriose salos vietose paplūdimiai žvyro ar akmenukų, o kitur, pvz. Malijos gyvenvietėje, rasite labai gražius smėlio paplūdimius. Salos pietuose tikrai atrasite išskirtinio grožio paplūdimių.

Peržiūrėti plačiau
Į viršų
Pirmas 1 Paskutinis