Sardinijos paplūdimiai – nuo laukinių rojaus kampelių iki šurmuliuojančių pakrančių.

Pigiais tiesioginiais skrydžiais pasiekiama Sardinijos sala vis labiau populiarėja tarp tautiečių. Kaip ir kiekvienoje pietų valstybėje, daugeliui įdomu, kur gi galima pasinerti į Viduržemio jūros bangas. Sardinijoje daug ir smėlėtų ramių paplūdimių, skalaujamų krištolinio vandens, ir jaukių, uolų apsuptų gamtos kampelių, ir nuolat vėjo pustomu vietų, kur renkasi burlenčių mėgėjai.

Peržiūrėti plačiau

Egzotiškų svajonių išsipildymas Sardinijoje - laukiniai žirgai, lagūnos ir grotos!

Sardinija garsėja savo nuostabiai paplūdimiais – mėlynas vanduo, žydros lagūnos, plačios balto smėliuko pakrantės. Daugelyje iš jų, vis dar žaviai laukinėje gamtoje, veisiasi įvairiausia gyvūnija – nuo spalvingų paukščių ir jų tykančių lapučių iki nuostabiai gražių jūrinių vėžlių. Pasisekti juos pamatyti gali, jei lankysitės baltutėlėse Piscinas kopose netoli Arbus miesto. Nuo iki 60m. aukščio smėlio kalvų atsiveria nuostabūs vaizdai į jūrą bei pačią salą su apleisto senovinio Miniere Ingurtosu miesto panorama.

Peržiūrėti plačiau

Ką aplankyti Milane? Patarimai ką kelionės metu aplankyti madų sostinėje.

Milaną daugelis apibūdina kaip mados ir prabangos sostinę. Tai yra tikra tiesa, tačiau ką veikti čia ras ne tik modeliai ir dizaineriai, nes Milanas turi ką pasiūlyti kiekvienam. Nuo jau minėtos aukščiausios klasės mados iki paprastų apyplyšusių menininkų, nuo jaukių tratorijų visai šeimai iki visiškai rimtų aludžių! Sporto mėgėjai žavėsis San Siro stadionu, kur žaidžia garsiausi pasaulio futbolo klubai, na, o operos mylėtojai gali skubėti tiesiai į La Scala operą.

Peržiūrėti plačiau
Į viršų
Pirmas 1 Paskutinis