Tenerifės gamta - atradimų pasaulis

Unikalus kraštovaizdis, ryškios spalvos, didžiuliai lavos laukai, egzotiškomis gėlėmis viliojanti neįprasta augmenija, fauna su vertingomis gyvūnų rūšimis, gaivus oras, puikus maistas – „amžinojo pavasario sala“ Kanarų salyne yra ideali vieta poilsiui. Vidutinė metinė oro temperatūra yra apie +23° C, tad čia visuomet galima puikiai praleisti laiką gamtos apsuptyje: užkopti į kalną ar pakilti į dangų parasparniu, pasivažinėti kalnų dviračiais ar pasimėgauti sportine speleologija, pasivaikščioti pėsčiomis arba išplaukti į jūrą susipažinti su banginiais ir delfinais, nardyti arba buriuoti.

Peržiūrėti plačiau

Gran Kanarija - pagrįstai vadinama mažuoju kontinentu

Tai sala, į kurią Kūrėjo fantazija sudėjo viską, ko gali geisti poilsio ištroškęs svečias: akimi neaprėpiamus smėlio paplūdimius, draugiškus ir gyvybe pulsuojančius pakrantės kurortus, baltomis sienomis nuo karštos saulės besiginančius kaimelius vaizdinguose kalnuose. Čia, pasislėpus tarp Europos ir Afrikos bei užmiršus laiko tėkmę, ištisus metus galima mėgautis nesibaigiančia vasara.

Peržiūrėti plačiau

Kuo nuostabi ir išskirtinė Tenerifė. 5 priežastys dėl ko verta keliauti į Tenerifę žiemą

Tarp poilsiautojų iš Lietuvos bei visos Europos viena populiariausių žiemos krypčių – Kanarų sala Tenerifė. Kas vilioja poilsiautojus į salą, pasakoja Tenerifėje aštuonerius metus dirbanti ir gyvenanti tarptautinio kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ kelionių vadovė Jūratė Eivaitė. Pasak jos, didžiausio poilsiautojų srauto iš Lietuvos sulaukiama būtent šaltuoju metų laiku.

Peržiūrėti plačiau
Į viršų
Pirmas 1 Paskutinis