Išankstinis kelionių pardavimas Vasara 19

1.jpg

Visi metų laikai turi savo žavesį. Ruduo žavingas spalvomis ir puikiomis vasaros sezono kelionių kainomis. Skubame paskelbti išankstinių 2019 metų vasaros kelionių pardavimų pradžią. Skrydžiai populiariausiomis kryptimis iš Vilniaus ir iš Varšuvos. Nuo šiandien itin palankiomis išankstinių pardavimų kainomis galite įsigyti piukias atostogas! Paskubėite!

Peržiūrėti plačiau

Pavasario šventė - kelionė į tradicinį gėlių paradą Olandijoje

garden-1093681_1280_PX.jpg

Olandija - gėlių ir vėjo malūnų šalis. Geliu paradas Olandijoje - tradicinis ir unikalus renginys vieną kartą metuose. Keukenhofo parkas - tai 32 ha plotą užimantis žydintis sodas, kuris kiekvienais metais pražysta apie 7 mln pavasarinių žiedų. Be tulpių čia skleidžiasi narcizai, jacintai, krokai ir dar daug kitų augalų. Čia taip pat yra 10 uždarų paviljonų, 7 teminiai sodai.

Peržiūrėti plačiau

Vaikų iki 17 metų apgyvendinimas "EFTALIA" viešbučiuose - nemokama!

0_L.jpg

Kelionės į Turkiją su vaikais šį sezoną dar pigesnės. Kelionių operatorius Kidy Tour siūlo keliones į Turkiją, kai net du vaikai apsistoję viename kambaryje su dviem suaugusiais 7 ar 14 dienų gyvens nemokamai. Vaikams kainuos tik skrydis, pervežimas ir kitos mokamos kelionės paslaugos. Net keturi Eftalia tinklo viešbučiai labai patrauklūs šeimos su dviem vaikais atostogoms.

Peržiūrėti plačiau

Marokas – viena įdomiausių ir egzotiškiausių šalių Afrikos žemyne!

Maroc_Marrakech_Jemaa-el-Fna_Luc_Viatour.jpg

Kelionė į Maroką. Saulė, dykumų smėlynai, kupranugariai, kalnai bei jų serpantinai, kvapni ir egzotiška bei magiška virtuvė, akyse raibuliuojančios turgaus aikštės, skambantys hipnotizuojantys, ritmingi būgnų dūžiai, įsakmiai liepiantys klubams judėti į ritmą. Tai Marokas – tikroji pasakų žemė, kur susipina senovės miražai ir dabartiniai realybės vaizdai. Tai Marokas – viena įdomiausių ir egzotiškiausių šalių Afrikos žemyne! Susitikime Maroke!

Peržiūrėti plačiau
Į viršų
Pirmas 1 Paskutinis