Pavasario šventė - kelionė į tradicinį gėlių paradą Olandijoje

garden-1093681_1280_PX.jpg

Olandija - gėlių ir vėjo malūnų šalis. Geliu paradas Olandijoje - tradicinis ir unikalus renginys vieną kartą metuose. Keukenhofo parkas - tai 32 ha plotą užimantis žydintis sodas, kuris kiekvienais metais pražysta apie 7 mln pavasarinių žiedų. Be tulpių čia skleidžiasi narcizai, jacintai, krokai ir dar daug kitų augalų. Čia taip pat yra 10 uždarų paviljonų, 7 teminiai sodai.

Peržiūrėti plačiau

Vaikų iki 17 metų apgyvendinimas "EFTALIA" viešbučiuose - nemokama!

0_L.jpg

Kelionės į Turkiją su vaikais šį sezoną dar pigesnės. Kelionių operatorius Kidy Tour siūlo keliones į Turkiją, kai net du vaikai apsistoję viename kambaryje su dviem suaugusiais 7 ar 14 dienų gyvens nemokamai. Vaikams kainuos tik skrydis, pervežimas ir kitos mokamos kelionės paslaugos. Net keturi Eftalia tinklo viešbučiai labai patrauklūs šeimos su dviem vaikais atostogoms.

Peržiūrėti plačiau

Marokas – viena įdomiausių ir egzotiškiausių šalių Afrikos žemyne!

Maroc_Marrakech_Jemaa-el-Fna_Luc_Viatour.jpg

Kelionė į Maroką. Saulė, dykumų smėlynai, kupranugariai, kalnai bei jų serpantinai, kvapni ir egzotiška bei magiška virtuvė, akyse raibuliuojančios turgaus aikštės, skambantys hipnotizuojantys, ritmingi būgnų dūžiai, įsakmiai liepiantys klubams judėti į ritmą. Tai Marokas – tikroji pasakų žemė, kur susipina senovės miražai ir dabartiniai realybės vaizdai. Tai Marokas – viena įdomiausių ir egzotiškiausių šalių Afrikos žemyne! Susitikime Maroke!

Peržiūrėti plačiau
Į viršų
Pirmas 1 Paskutinis