Kelionių paslaugos

www.tikroskeliones.lt teikia visas paslaugas, kurių gali prireikti kelionėje. Laiko patikrinti, patikimi paslaugų tiekėjai ir partneriai, bei ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalių ir kokybiškų turizmo paslaugų suteikimą kiekvienam klientui. Interneto puslapyje ar biure galte užsisakyti populiariausias turizmo paslaugas: automobilio parkavimą Vilniaus ir Kauno oro uostuose ADC Parking ir Unipark, kelionių draudimą, vizas į visas pasaulio šalis, automobilio nuomą užsienyje, pervežimus iš oro uosto į viešbutį ir atgal, individualius maršrutus ir gidus užsienyje, keliones grupėms. Dėl papildomų kelionių paslaugų kreipkitės elektroniniu paštu: info@tikroskeliones.lt arba skambinkite telefonu 8 684 11209.

ADC_web.jpg

Parkavimas oro uoste

Jūsų kelionės patogumui siūlome iš anksto užsisakyti automobilio parkavimą Vilniaus, Kauno ar Rygos oro uoste. Kol Jūs keliausite Jūsų automobilis saugiai stovės aikštelėje.

Plačiau
banner_270x152.jpg

Automobilių nuoma

Automobilių nuoma bet kurioje pasaulio šalyje. Geriausios kainos, patogus užsakymas. Visos geriausios automobilių nuomos kompanijos vienoje vietoje, jokių paslėptų mokesčių, pilnas draudimas ir neribojama rida.

Plačiau
BTA_web.jpg

Kelionės draudimas

Kelionių draudimas – užtikrintas saugumas visos kelionės metu. Kelionės draudimas įsigytas internetu  – tai sutaupytas Jūsų laikas ir pinigai. Apdrausime Jus kelionėje geriausiomis sąlygomis!

Plačiau