Kelionių paslaugos

www.tikroskeliones.lt teikia visos paslaugas, kurių gali prireikti kelionėje. Laiko patikrinti, patikimi paslaugų tiekėjai ir partneriai ir ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalių ir kokybiškų turizmo paslaugų suteikimą kiekvienam klientui. Interneto puslapyje ar biure galte užsisakyti populiariausias turizmo paslaugos: automobilio parkavimas Vilniaus ir Kauno oro uostuose ADC Parking ir Unipark, kelionių draudimas, vizos į visas pasaulio šalis, automobilio nuoma užsienyje, pervežimas iš oro usto į viešbutį ir atgal, individualūs maršrutai ir gidai užsienyje, kelionės grupėms. Dėl papildomų kelionių paslaugų kreipkitės elektroniniu paštu: info@tikroskelionės.lt arba skambinkkite telefonu 8 684 11209

ADC_web.jpg

Parkavimas oro uoste

Jūsų kelionės patogumui siūlome iš anksto užsisakyti automobilio parkavimą Vilniaus, Kauno ar Rygos oro uoste. Kol Jūs keliausite Jūsų automobilis saugiai stovės aikštelėje.

Plačiau
banner_270x152.jpg

Automobilių nuoma

Automobilių nuoma bet kurioje pasaulio šalyje. Geriausios kainos, patogus užsakymas. Visos geriausios automobilių nuomos kompanijos vienoje vietoje, jokių paslėptų mokesčių, pilnas draudimas ir neribojama rida.

Plačiau
BTA_web.jpg

Kelionės draudimas

Kelionių draudimas – užtikrintas saugumas visos kelionės metu. Kelionės draudimas įsigytas internetu  – tai sutaupytas Jūsų laikas ir pinigai. Apdrausime Jus kelionėje geriausiomis sąlygomis!

Plačiau